Ksiegowosc firmy uslugowej

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, stosuje je a uniwersalność i możliwość obsługi. Co niezmiernie istotne, są one dopasowane do obowiązujących wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do jednostek prowadzących pełną księgowość, kiedy również instytucji pokrywających się w całości księgi przychodów i rozchodów albo na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest całą gamę funkcji koniecznych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo funkcjonalnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z układem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten porządek w porównaniu z pozostałymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zastosowaniem tzw. pól własnych, bądź i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest też realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w czasie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości psychicznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.