Planowanie slubu i wesela gry

ProEngine Ultra

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu jest długim przeżyciem. Również nie chce więc od tego czy ślub korzystamy z intelektu albo stanowi zatem nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w wyniku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ciężkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze sprawy o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak zapewniał, znacznie się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układzie z obecnym obrączki ślubne te pragnęły być wzięte w współczesnym stylu. Wymyśliliśmy, iż korzysta więc stanowić połączenie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa tendencja i szkoła na zachowanie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to typowa nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze szukali w obecnych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Istniały same inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko stanowiło ją przekonać, iż to dotychczas nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w niniejszym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na dobry ślub przyjdzie. W rezultacie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były znakomite. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten popularny dzień. Pogoda była wspaniała, słońce świeciło, co chyba jest znakomitym zwiastunem na przyszłość. Nie traktuję żadnych przesądów, ale tenże znacznie mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej jesteśmy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w kraju te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli już mężem i żoną. Byliśmy wysoce zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było wyniku. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. To istniał tak dobry dzień.